Stroopwafelactie

Geplaatst op 23 maart 2023

Ook dit jaar  komen wij met onze (jeugd)leden bij u aan de deur met overheerlijke stroopwafels. Heerlijk bij een kopje koffie of een kopje thee. Op woensdag 29 maart worden de stroopwafels voor ons vers gebakken door een zeer gerenommeerde ambachtelijke stroopwafelbakkerij uit het westen van het land, dus gegarandeerd vers. Op vrijdag 31 maart vanaf 18.00 uur starten we met de verkoop.

U kunt eventueel de stroopwafels vooraf bestellen via onze webshop (tot 30 maart) en dan worden ze op 31 maart bij u bezorgd tussen 18.00u en 21.00u (alleen bezorging op adressen in Haps) of u kunt ze afhalen bij de sporthal. Onze webshop is hier te vinden: www.vc-havoc.landvancuijkshop.nl

We hopen dat u onze vereniging een warm hart toedraagt en met deze actie onze vereniging zult steunen. Bij voorbaat onze hartelijke dank.

Stroopwafelcommissie HaVoC